STROKOVNI DELAVCI

Simona Cokan prof. slovenščine in sociologije simona.cokan@guest.arnes.si
Anica Erjavec prof. defektologije anica.erjavec1@guest.arnes.si
Špela Vunderl  mag. prof. inkluz. ped.

 

spela.vuderl@guest.arnes.si

Katja Fortek prof. defektologije katja.fortek@guest.arnes.si
Nataša Krajnc prof. defektologije natasa.krajnc1@guest.arnes.si
Vesna Lujinović mag. znanosti vesna.lujinovic@guest.arnes.si
Mira Pastirk prof. športne vzgoje mira.pastirk@guest.arnes.si
Anže Pečnik prof. slovenskega jezika in pedagogike anzepecnik11@gmail.com
Marija Piko prof. pedagogike in sociologije marija.piko1@guest.arnes.si
Vesna Trop  mag. univ. dipl. socialna delavka  vesna.trop@guest.arnes.si
Uršula Vezonik dipl. vzgojiteljica ursula.vezonik@guest.arnes.si
Suzana Vodnjov prof. defektologije suzana.vodnjov@guest.arnes.si
Gorazd Zagorščak prof. fizike in proizvodno-tehnične vzgoje gorazd.zagorscak@guest.arnes.si
Špela Vaupot  mag. razrednega pouka spela.vaupot@guest.arnes.si